USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Kickstarter dla Polaków poprzez spółkę w USA

USAcorp > Ciekawostki  > Kickstarter dla Polaków poprzez spółkę w USA

Kickstarter dla Polaków poprzez spółkę w USA

Kickstarter dla Polaków poprzez spółkę w USA

Kickstarter (początkowo KickStartr) – anglojęzyczna crowdfundingowa strona internetowa, na której przeprowadzane są zbiórki pieniędzy w celu sfinansowania różnorodnych projektów z wielu dziedzin życia. Finansowane są tam projekty takie jak filmy, animacje, gry komputerowe, karciane, planszowe, komiksy, albumy muzyczne, a także projekty związane ze sztuką, modą, fotografią, publicystyką, teatrem, tańcem, jedzeniem oraz nowoczesnymi technologiami. Kickstarter to obecnie najpopularniejsza na świecie platforma crowdfundingowa.

Ze swoim projektem do Kickstartera mogą zgłosić się mieszkańcy lub przedstawiciele firm z następujących krajów: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Holandia, Dania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Austria, Belgia, Szwajcaria, Luksemburg. Platforma nie działa więc w Polsce. Nie zamyka to jednak polakom drogi do umieszczenia własnych projektów na Kickstarterze. Można to zrobić poprzez amerykańską spółkę.

Rejestracja Spółki w USA pod KickStartera

Aby polak mógł wystartować na platformie KickStarter w celu zebrania funduszy na swój projekt może w tym celu powołać amerykańską spółkę LLC i za jej pomocą zaprezentować projekt. Operacja powinna zamknąć się w kwocie kilkuset dolarów i czasie około tygodnia. Po tym czasie będzie można ruszyć z własnym projektem. Co więcej, mając bogate doświadczenie w promocji projektów na Kickstarter i posiadając bazę klientów, którym się udało, oraz znając specyfikę rynku, możemy pomóc w promocji Twojego projektu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.