Usuwanie komentarzy z serwisu ktoto.info

Jeśli masz kłopoty z niesłusznymi twoim zdaniem opiniami i komentarzami na serwisie do oceniania numerów ktoto.info i zastanawiasz się jak usunąć komentarz na ktoto.info to możemy ci w tym pomóc. Mamy sprawdzone procedury i pisma oraz wyrobioną już drogę komunikacji z moderatorami serwisu i możemy zapewnić trwałe i skuteczne usuwanie komentarza z ktoto.info.

Od kilku lat pracując w branży public relations częścią naszej pracy było dbanie o wizerunek klientów w social media i w internecie. Dlatego też pomagaliśmy im usuwać niechciane treści. Przez lata pracy w branży wyrobiliśmy sobie wzory pism, wniosków i procedur a co najważniejsze posiadamy bezpośrednie kontakty do moderatorów serwisu i możemy zapewnić usunięcie komentarza z ktoto.info w trybie błyskawicznym, bez konieczności czekania w kolejce aż przerobią wiadomości z głównego maila.

Jak usunąć komentarz z ktoto.info z naszą pomocą?

  • skontaktuj się z nami, podaj nam numer telefonu, którego komentarze dotyczą, opisz czy chcesz usunąć wszystkie komentarze, tylko komentarze negatywne, czy tylko konkretny jakiś komentarz
  • my skontaktujemy się z moderatorami serwisu ktoto.info i zawnioskujemy o błyskawiczne usunięcie komentarza

Jak szybko działamy? Komentarz będzie usunięty w 24h (w dni robocze) lub zwracamy pieniądze i nie pobierzemy zapłaty. Ile kosztuje usługa? Usługa kosztuje 100 złotych i płatna jest z góry poprzez PayPal lub Przelewy24. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas maila ze szczegółami na admin@usacorp.pl.