USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Alaska

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Alaska

W kancelarii USAcorp możemy pomóc podczas rejestracji firmy w dowolnym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm błyskawiczność realizowania usług i atrakcyjne koszty.Alaska

Alaska to stan Stanów Zjednoczonych w północno-zachodniej części Ameryki Północnej, będący eksklawą Stanów Zjednoczonych. Graniczy od wschodu z Kanadą, a od zachodu, przez Cieśninę Beringa, z Rosją. Eksploatuje się ropę naftową (jedne z największych złóż na świecie), gaz ziemny, złoto, platynę, rudy miedzi, cyny, niklu, uranu. Zakłady przemysłu petrochemicznego, drzewnego, papierniczego. Rozwinięta hodowla reniferów, lisów, a także leśnictwo, myślistwo i rybołówstwo (połów łososi i śledzi). Komunikacja głównie na południu stanu: samochodowa (fragment Drogi Panamerykańskiej – Alaska Highway), kolejowa, lotnicza. Główne porty morskie: Valdez, Seward, Sitka. Istnieją tu także wojskowe bazy lotnicze oraz liczne rurociągi.

Rejestracja spółki w stanie Alaska

Oferujemy dla naszych klientów usługę rejestracji firm w każdym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki również w stanie Alaska Koszt rejestracji firmy w stanie Alaska mieści się w przedziale od $820 do $1640.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?