USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Dystrykt Kolumbii

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Dystrykt Kolumbii

W korporacji USAcorp.pl pomożemy w zakładania spółki w wybranym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm błyskawiczność realizacji usług i atrakcyjne ceny.Dystrykt Kolumbii

Waszyngton, D.C., formalnie Dystrykt Kolumbii, potocznie nazywany Waszyngtonem lub D.C. to założona 16 lipca 1790 stolica Stanów Zjednoczonych. Miasto Waszyngton stanowiło pierwotnie odrębną jednostkę samorządową, znajdującą się na obszarze Terytorium Kolumbii. Dopiero uchwała Kongresu z 1871 zespoliła je z Terytorium, powołując do istnienia całość nazwaną Dystryktem Kolumbii. Dlatego też, choć według prawa zwie się „Dystrykt Kolumbii”, powszechnie znane jest jako „Waszyngton, D.C.”. Gospodarkę Waszyngtonu cechuje dodatnie tempo wzrostu, daleko posunięta dywersyfikacja, jak i również rosnący udział zatrudnienia w sektorach usług specjalistycznych oraz biznesowych. Produkt stanowy brutto terytorium na 2008 wyniósł 97,2 miliarda dolarów, co byłoby 35. wynikiem w rankingu stanów. Rząd federalny zapewniał wówczas 27% miejsc pracy w Dystrykcie. Uważa się, że czyni to gospodarkę Waszyngtonu bardziej odporną na wahania rynku, jako że organy władzy nie zawieszają swojej działalności nawet podczas najgłębszego kryzysu. Jednakże według danych ze stycznia 2007, pracownicy federalni w Waszyngtonie stanowią jedynie 14% siły roboczej na usługach rządu Stanów Zjednoczonych. Siedziby wielu organizacji – kancelarii prawnych, niezależnych dostawców (tak cywilnych, jak i wojskowych), organizacji pożytku publicznego, firm lobbingowych, związków i samorządów zawodowych oraz stowarzyszeń handlowych – ulokowano na terenie lub nieopodal stolicy, aby pozostawały w bliskości instytucji rządowych. Bezrobocie Obszaru Metropolitalnego Waszyngtonu wynosiło w grudniu 2008 4,4%, – najmniej wśród 49 największych obszarów metropolitalnych Stanów Zjednoczonych, nieco poniżej średniej krajowej, równej ówcześnie 6,5%. Sam Dystrykt zamieszkiwało 7,4% osób bez pracy.

Rejestracja spółki w stanie Dystrykt Kolumbii

Przedstawiamy Państwu usługę zakładania spółek w wybranym stanie USA w tym także w stanie Dystrykt Kolumbii Cena założenia firmy w stanie Dystrykt Kolumbii znajduje się w przedziale od $780 do $1560.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?