USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Hawaje

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Hawaje

W kancelarii USAcorp pomożemy podczas zakładania spółki w każdym stanie Stanów Zjednoczonych. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm błyskawiczność realizowania usług i preferencyjne koszty.Hawaje

Hawaje to najmłodszy z 50. stanów Stanów Zjednoczonych (dołączony 21 sierpnia 1959 roku). Jedyny stan leżący wyłącznie na wyspach. Położony na archipelagu Hawaje, w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego. Stolicą stanu jest Honolulu. Dawniej na Hawajach znaczącą rolę odgrywało rolnictwo (uprawy sandałowca, trzciny cukrowej oraz ananasów), militarny oraz turystyczny. Od ustanowienia stanu Hawaje w 1959 roku, najbardziej znaczącą branżą stała się turystyka, tworząc 24,3% produktu stanowego brutto w 1997 roku, pomimo starań podjętych w celu dywersyfikacji. Dochód stanowy w 2003 roku wyniósł 47 mld USD. Produkty eksportowane przez Hawaje to w większości żywność i odzież. Branże te odgrywają niewielką rolę w hawajskiej gospodarce ze względu na znaczną odległość transportu do rentownych rynków, takich jak zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Eksportowana żywność to głównie kawa, orzechy makadamia, ananas oraz trzcina cukrowa. Sprzedaż produktów rolniczych w 2002 roku, zgodnie z hawajskim rolniczym urzędem statystycznym, wyniosła 370,9 mln USD z różnych segmentów rolnictwa, 100,6 mln USD z upraw ananasa oraz 64,3 mln USD z trzciny cukrowej.

Rejestracja spółki w stanie Hawaje

Oferujemy dla naszych klientów usługę zakładania spółek w każdym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki w tym także w stanie Hawaje Cena założenia firmy w stanie Hawaje mieści się w granicach od $560 do $1120.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?