USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Kolorado

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Kolorado

W kancelarii USAcorp.pl pomożemy podczas tworzenia spółek w każdym stanie Stanów Zjednoczonych. Usługi USAcorp wyróżnia profesjonalizm błyskawiczność realizowania zlecenia i atrakcyjne ceny.Kolorado

Kolorado to stan w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Na północy graniczy z Wyoming i Nebraską, na wschodzie z Kansas, na południu z Oklahomą i Nowym Meksykiem, a na zachodzie z Utah. Kolorado jest jednym z trzech stanów USA niemających naturalnych granic. Wyznaczają je: długość i szerokość geograficzna, a tym samym Kolorado ma kształt czworoboku. Nazwa terytorium, a następnie stanu pochodzi od nazwy rzeki Kolorado, której hiszpańska nazwa brzmi – Rio Colorado.
Produkt krajowy brutto Kolorado w 2015 roku osiągnął wartość 288,8 mld USD, co uplasowało stan na 19. miejscu w Stanach Zjednoczonych. Roczny wzrost PKB w 2016 roku wyniósł 2,0%, co było wartością ponad przeciętną w Stanach Zjednoczonych (średnia dla wszystkich stanów w 2016 roku wyniosła 1,5%). W przeliczeniu na głowę mieszkańca w 2016 roku PKB wyniósł 52 975 USD co uplasowało stan na 16. miejscu spośród amerykańskich stanów (średnia krajowa w 2016 wyniosła 50 577USD). Wiele firm i przedsiębiorstw ma w stanie Kolorado swe siedziby, a najbardziej znane z nich są podane w poniższej tabeli. Główne uprawy rolne to: kukurydza, pszenica, buraki cukrowe, jęczmień, ziemniaki, jabłka, brzoskwinie. Można tu też znaleźć wielkie hodowle bydła, owiec, i drobiu. Wydobywa się też uran i molibden.


Rejestracja spółki w stanie Kolorado

Prezentujemy dla naszych klientów usługę zakładania firm w dowolnym stanie USA w tym także w stanie Kolorado Cena rejestracji spółki w stanie Kolorado znajduje się w przedziale od $560 do $1120.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?