USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Montana

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Montana

W korporacji USAcorp możemy pomóc w tworzenia firm w dowolnym stanie Stanów Zjednoczonych. Usługi USAcorp.pl wyróżnia profesjonalne podejście błyskawiczność realizacji usług i niskie ceny.Montana

Montana to stan w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, przy granicy z Kanadą. Nazwa prawdopodobnie pochodzi od hiszpańskiego słowa „montaña”, które znaczy „góra”. Chociaż Montana kojarzona jest przede wszystkim z położonymi na jej obszarze górami, około 60% terytorium stanu pokrywa preria, wchodząca w skład Wielkich Równin. Region nazywany jest Stanem Skarbów, Krainą lśniących gór i Krainą wielkiego nieba. Montana jest czwartym co do wielkości stanem Stanów Zjednoczonych, co w połączeniu ze stosunkowo małym zaludnieniem plasuje ją wśród regionów o wyjątkowo niskiej gęstości zaludnienia. Gospodarka Montany bazuje na rolnictwie, górnictwie i przemyśle drzewnym. Duże znaczenie ma także rozwinięta turystyka. W Montanie znajduje się Park Narodowy Glacier i duża część Parku Narodowego Yellowstone.


Rejestracja spółki w stanie Montana

Prezentujemy Państwu usługę zakładania firm w dowolnym stanie USA w tym także w stanie Montana Koszt rejestracji spółki w stanie Montana znajduje się w granicach od $590 do $1180.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?