USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Nebraska

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Nebraska

W korporacji USAcorp możemy pomóc w tworzenia firm w każdym stanie USA. Usługi USAcorp.pl wyróżnia profesjonalizm błyskawiczność realizowania usług i atrakcyjne koszty.Nebraska

Nebraska to stan w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Nazwa pochodzi z języka Indian Oto i znaczy płaska woda, odnosząc się do rzeki Platte która przepływa przez stan. W 2004 r. produkt stanowy brutto wyniósł 68 miliardów dolarów, a miesięczny dochód brutto na osobę fizyczną 3 339 USD. W styczniu 2010 poziom bezrobocia w Nebrasce wynosił 4,6%. Nebraska posiada bardzo dobrze rozwinięty sektor rolniczy i jest krajowym liderem w produkcji wołowiny, wieprzowiny, kukurydzy i soi. Ważnymi sektorami gospodarki są również transport towarowy (kolejowy i drogowy), przemysł, telekomunikacja, informatyka i ubezpieczenia.


Rejestracja spółki w stanie Nebraska

Prezentujemy Państwu usługę zakładania firm w wybranym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki w tym także w stanie Nebraska Cena założenia spółki w stanie Nebraska waha się w przedziale od $640 do $1280.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?