USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Nevada

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Nevada

W korporacji USAcorp możemy pomóc w tworzenia firm w wybranym stanie USA. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm błyskawiczność realizowania usług i niskie ceny.Nevada

Nevada to stan w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Największe miasta to Las Vegas, Reno i Henderson. Interesujące miejsca to: Strefa 51, Jezioro Tahoe, Las Vegas, Reno, Virginia City. Powierzchnia Nevady jest górzysto-wyżynna, pustynna. Główna rzeka to Kolorado, na której wzniesiono największą zaporę i elektrownię wodną – Hoover Dam. Gospodarka oparta na złożach rud miedzi, manganu, rtęci, srebra i złota. Rozwinięte hutnictwo metali nieżelaznych. Hodowla bydła, owiec. Na terenach sztucznie nawadnianych uprawia się bawełnę, pszenicę, kukurydzę i warzywa. Największe znaczenie w gospodarce stanu ma turystyka. Wokół Las Vegas i Reno powstały centra rozrywki z luksusowymi hotelami, nocnymi klubami i kasynami gry. W roku 2003, PKB stanu wyniosło 88 miliardów dolarów. Rok później wydobyto 6,8 milionów uncji złota o wartości 2,84 miliardów dolarów, co stanowiło 8,7% światowej produkcji. Srebra wydobyto 10,3 milionów uncji o wartości 69 milionów $. Nevada jest jednym z kilku stanów bez stanowego podatku od dochodów osobistych. Opcje podatkowe są w kompetencjach władz hrabstw.
Kancelaria USAcorp specjalizuje się w rejestracji spółek LLC i Corp. w stanie Nevada.


Rejestracja spółki w stanie Nevada

Prezentujemy Państwu usługę zakładania spółek w dowolnym stanie Stanów Zjednoczonych w tym także w stanie Nevada Koszt założenia spółki w stanie Nevada mieści się w przedziale od $1200 do $2400.

Chcesz wiedzieć więcej o rejestracji spółek w Nevadzie?