USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie New Hampshire

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie New Hampshire

W korporacji USAcorp możemy pomóc w zakładania spółki w każdym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Usługi USAcorp.pl cechuje profesjonalizm krótki czas realizowania usług i niskie koszty.New Hampshire

New Hampshire to jeden ze stanów Nowej Anglii, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, nad Atlantykiem. Stolicą stanu jest Concord. Tereny, które stały się późniejszą Prowincją New Hampshire, zostały nadane przez Radę Nowej Anglii kapitanowi Johnowi Masonowi w 1623 roku. Początkowo założono na nich kilka osad, które później wspólnie utworzyły Upper Plantation of New Hampshire, przekształconą w 1680 roku w prowincję królewską. Ten mały stan odgrywa co 4 lata dużą rolę w amerykańskim życiu politycznym. W stanie mają miejsce jedne z pierwszych prawyborów w procesie wybierania kandydata na prezydenta przez główne amerykańskie partie polityczne.


Rejestracja spółki w stanie New Hampshire

Prezentujemy Państwu usługę zakładania spółek w dowolnym stanie USA w tym także w stanie New Hampshire Cena rejestracji firmy w stanie New Hampshire znajduje się w przedziale od $620 do $1240.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?