USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Nowy Jork

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Nowy Jork

W korporacji USAcorp pomożemy podczas rejestracji firmy w każdym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Usługi USAcorp cechuje profesjonalne podejście błyskawiczność realizowania zlecenia i preferencyjne koszty.Nowy Jork

Nowy Jork to stan w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Graniczy z jeziorami Ontario i Erie, z kanadyjskimi prowincjami Ontario i Quebec, a także ze stanami Vermont, Massachusetts, Connecticut, New Jersey i Pensylwania. Od południowego wschodu dotyka Oceanu Atlantyckiego. Największym miastem stanu jest Nowy Jork gdzie mieszka prawie połowa jego mieszkańców. Inne duże miasta to Buffalo, Rochester, Syracuse i stolica stanu – Albany. Stan rozciąga się od Atlantyku do jezior Ontario i Erie. Na północy graniczy z Kanadą. Główne rzeki to Niagara, Hudson i Rzeka Świętego Wawrzyńca.


Rejestracja spółki w stanie Nowy Jork

Przedstawiamy dla naszych klientów usługę rejestracji firm w każdym stanie Stanów Zjednoczonych w tym także w stanie Nowy Jork Cena założenia firmy w stanie Nowy Jork mieści się w granicach od $750 do $1500.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?