USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Ohio

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Ohio

W korporacji USAcorp pomożemy w tworzenia spółek w każdym stanie USA. Usługi USAcorp cechuje profesjonalizm błyskawiczność realizacji usług i atrakcyjne ceny.Ohio

Ohio to stan w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, nad jeziorem Erie. Nazwa pochodzi od rzeki Ohio, która tworzy jego południową granicę. Należy do najbardziej rozwiniętych stanów Stanów Zjednoczonych. Gęsta sieć komunikacyjna, liczne porty śródlądowe. Przemysł elektrotechniczny wypiera przodujące niegdyś górnictwo soli kamiennej i węgla kamiennego. W Ohio znajduje się wiele zakładów przemysłu lotniczego (z Dayton pochodzili bracia Wright). W Ohio znajdują się siedziby główne wielu międzynarodowych korporacji. Są to między innymi: Procter & Gamble (Cincinnati), Goodyear Tire and Rubber Company (Acron), AK Steel Holding (West Chester), Timken Company (Jackson Township), Abercrombie & Fitch (New Albany), Wendy’s (Dublin). Rolnictwo bardzo dobrze rozwinięte. Dominuje hodowla trzody chlewnej i bydła. Podstawowe produkty roślinne to: soja, kukurydza, warzywa i rośliny pastewne.


Rejestracja spółki w stanie Ohio

Przedstawiamy dla naszych klientów usługę rejestracji firm w każdym stanie USA również w stanie Ohio Cena rejestracji spółki w stanie Ohio waha się w przedziale od $620 do $1240.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?