USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Rhode Island

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Rhode Island

W korporacji USAcorp.pl możemy pomóc podczas zakładania firmy w każdym stanie Stanów Zjednoczonych. Usługi USAcorp cechuje profesjonalizm błyskawiczność realizacji usług i atrakcyjne ceny.Rhode Island

Rhode Island to jeden ze stanów Nowej Anglii, położony w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Najmniejszy stan pod względem powierzchni, na północy i wschodzie graniczy ze stanem Massachusetts, a na zachodzie z Connecticut. Oficjalna nazwa tego stanu brzmi: State of Rhode Island and Providence Plantations. Rhode Island jest pierwszym miejscem w Ameryce Północnej, gdzie zniesiono niewolnictwo – 18 maja 1652 r. czyli 138 lat przed przeobrażeniem Kolonii Rhode Island w stan Stanów Zjednoczonych. Tutaj powstał pierwszy zbór baptystyczny w Ameryce. Tutaj zorganizowano pierwszą paradę 4 lipca.


Rejestracja spółki w stanie Rhode Island

Przedstawiamy dla naszych klientów usługę rejestracji spółek w każdym stanie Stanów Zjednoczonych w tym także w stanie Rhode Island Cena rejestracji firmy w stanie Rhode Island mieści się w granicach od $690 do $1380.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?