USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Teksas

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Teksas

W korporacji USAcorp.pl możemy pomóc w rejestracji spółek w wybranym stanie Stanów Zjednoczonych. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm szybkość realizacji zlecenia i preferencyjne koszty.Teksas

Teksas to stan w południowej części Stanów Zjednoczonych, drugi pod względem powierzchni (po Alasce). Położony na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej, sąsiadujący ze stanami Luizjana i Arkansas na wschodzie, stanem Oklahoma na północy i Nowym Meksykiem na zachodzie. Na południowym zachodzie graniczy z Meksykiem. Obszar w większości wyżynny (Wielkie Równiny), w części południowo-zachodniej niewielkie obszary górzyste, w części południowo-wschodniej Nizina Zatokowa. Największe miasta to: Houston, Dallas, San Antonio, Austin i El Paso.
Produkt krajowy brutto Teksasu w 2015 roku osiągnął wartość 1475,5 mld USD, co uplasowało stan 2. miejscu (po Kalifornii) w Stanach Zjednoczonych. Roczny wzrost PKB w 2016 roku wyniósł tylko 0,4%, co było jedną z niższych wartości w Stanach Zjednoczonych (średnia dla wszystkich stanów w 2016 roku wyniosła 1,5%). W przeliczeniu na głowę mieszkańca w 2016 roku PKB wyniósł 53 795 USD co uplasowało stan na 13. miejscu spośród amerykańskich stanów (średnia krajowa w 2016 wyniosła 50 577USD).
Teksas posiada wysoko rozwinięty przemysł maszynowy, lotniczy, zbrojeniowy, samochodowy, petrochemiczny, rafineryjny, chemiczny, elektrotechniczny, elektroniczny, odzieżowy. Houston to jeden z największych na świecie ośrodków przemysłu naftowego. W stanie dzięki niskim podatkom mają swe siedziby liczne przedsiębiorstwa między innymi: AT&T, American Airlines, Continental Airlines, Dell, ExxonMobil, Frito-Lay. W Houston znajduje się także jeden z głównych ośrodków NASA.


Rejestracja spółki w stanie Teksas

Przedstawiamy dla naszych klientów usługę zakładania firm w wybranym stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki również w stanie Teksas Koszt rejestracji firmy w stanie Teksas znajduje się w granicach od $900 do $1800.

Interesuje cię rejestracja spółki i założenie firmy w innym stanie USA?