USAcorp
Copyright 2005-2018 USAcorp.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone

9:00 - 18:00

Jesteśmy dla Ciebie codziennie

+48 579642879

Zadzwoń do nas w pilnych sprawach

Facebook

Search
Menu
 

Zakładanie spółek w stanie Wyoming

USAcorp > Zakładanie spółek w USA > Zakładanie spółek w stanie Wyoming

W korporacji USAcorp.pl pomożemy w zakładania spółek w wybranym stanie Stanów Zjednoczonych. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm szybkość realizowania usług i preferencyjne koszty.Wyoming

Wyoming to stan w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Jest dziesiątym stanem pod względem powierzchni, jednak z populacją mniejszą niż 600 tys. mieszkańców plasuje się na ostatnim miejscu pod względem liczby ludności. W związku z tym charakteryzuje się niską gęstością zaludnienia, która umiejscawia stan ten na 49 miejscu w tej kategorii. Na północy graniczy ze stanem Montana, na zachodzie ze stanem Idaho, na południowym zachodzie ze stanem Utah, na południu z Kolorado, a na wschodzie ze stanami Nebraska i Dakota Południowa. Południowo-zachodnia część stanu położona jest w Górach Skalistych, a północno-wschodnia na Wielkich Równinach. Stolicą i największym miastem jest Cheyenne z populacją 64 019 mieszkańców w 2016 roku.


Rejestracja spółki w stanie Wyoming

Przedstawiamy Państwu usługę zakładania spółek w każdym stanie Stanów Zjednoczonych w tym także w stanie Wyoming Koszt rejestracji firmy w stanie Wyoming mieści się w przedziale od $620 do $1240.

Korporacja USAcorp specjalizuje się w rejestracji spółek w Wyoming.