Pracujemy na uczciwych, niskich stawkach. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na dostęp do amerykańskiego prawa.

Zasady kalkulowania kosztów.

Mamy bardzo jasne zasady kalkulowania kosztów. Staramy się świadczyń najwyższej jakości usługi po atrakcyjnej cenie. Czasami się mówi, że co jest tanie to nie morze być dobre. Oczywiście ma to zastosowanie w pewnych sprawach. Gdy kupujemy najtańszy sprzęt AGD nie możemy zakładać, że będzie najwyższej jakości. Gdy kupujemy tanie materiały budowlane nie możemy zakładać, że posłużą nam przez dziesięciolecia. Lecz w przypadku usług doradczych sprawa wygląda zupełnie inaczej. My jesteśmy najbardziej profesjonalni i najbardziej atrakcyjni cenowo.

Co wpływa na to, że jesteśmy najbardziej profesjonalni?

 • Największe na rynku doświadczenie. To dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy najbardziej profesjonalnym rejestratorem spółek w USA. Z nami swoją firmę w USA zarejestrowało już kilka tysięcy osób. W tym czasie przepracowaliśmy każdy możliwy scenariusz i nie ma już rzeczy, które mogą nas zaskoczyć.
 • Najszerszy zakres usług. Posiadamy wyjątkowo szeroki zakres usług a co za tym idzie mamy specjalistów w wielu dziedzinach, którzy w pracy nad wspólnymi projektami wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Doświadczona kadra profesjonalistów. To nasza kadra sprawia, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o naszych pracowników i współpracowników przez co mamy bardzo niski poziom rotacji. Większość świetnie wyszkolonych i przygotowanych pracowników jest z nami od lat, często od początku funkcjonowania serwisu. To ich doświadczenie wpływa na najwyższą jakość usług.

Co wpływa na to, że mamy najatrakcyjniejszy cennik?

 • Obsługujemy największą ilość spółek. Dzięki temu nasze koszty jednostkowe są  zminimalizowane i dzięki temu możemy oferować najlepsze warunki cenowe. Zupełnie inaczej koszty stałe (biura, pracownicy, media itd) rozkładają się gdy ma się 10 klientów miesięcznie a inaczej gdy ma się ich 500.
 • Jesteśmy na miejscu w USA. Dzięki temu, że mamy swoje stałe przedstawicielstwo w USA nie musimy korzystać z usług podmiotów zewnętrznych. W przeciwieństwie do innych rejestratorów spółek nie musimy podnajmować adresów rejestracyjnych od lokalnych podmiotów i nie musimy zlecać usług registered agent u zewnętrznych podmiotów. A to oszczędność $250-$350 na jednej spółce.
 • Mamy profesjonalnych pracowników na etacie a nie zleceniu. Przy tak szerokiej działalności nie musimy korzystać ze zleconych zadań jak potwierdzenia notarialne ($200 od sztuki) czy też tłumaczeń przysięgłych ($200 od sztuki). Nasi pracownicy zatrudnieni na umowie o pracę robią to w ramach wynagrodzenia. Daje to oszczędności rzędu $300-$350 od spółki.

Jakie są więc zasady kalkulowania kosztów?

 • Wynagrodzenie zawsze wyliczane w uczciwy sposób
 • Ograniczanie kosztów nie zmniejszając jakości
 • Zmniejszanie kosztów nie zwiększa marży tylko zmniejsza cenę
 • Ceny zawsze podawane łącznie
 • Brak ukrytych kosztów

Zasady przedstawiania cen.

Wszystkie ceny podawane zarówno na stronie jak i w trakcie kontaktów z partnerami, klientami i kontrahentami są zawsze pełne. Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów czy też ukrytych opłat. Dlatego też nasi klienci nie napotkają konieczności dokonywania żadnych dodatkowych opłat o których nie wspomnieliśmy podczas negocjacji. To nasza główna, złota zasada.