Dokument, który czytasz stanowi politykę prywatności serwisu internetowego USAcorp.pl dalej nazywanego Serwisem, dostępnego pod adresem https://www.usacorp.pl. Serwis jest prowadzony przez USAcorp, dalej nazywana Administratorem.

Dbamy o Twoją prywatność i chcemy, abyś w czasie korzystania z naszych usług czul się komfortowo. Dlatego tez poniżej prezentujemy Ci najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz plikach cookies, które są wykorzystywane przez nasz Serwis.

§1 DANE OSOBOWE I PRYWATNOŚĆ

  1. Jeśli zamierzasz założyć Konto Użytkownika oraz korzystać z naszych usług – zostaniesz poproszony o podanie nam Twoich danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla skorzystania z naszych usług – ze względu na charakter tych usług. Administratorem Twoich danych osobowych jest Administrator.
  2. W związku z tym Twoje dane przetwarzane są przez nas w celach związanych z funkcjonowaniem Serwisu oraz, o ile wyrazisz na to zgodę, w celach marketingowych. Jeśli się na to zgodzisz – będziesz otrzymywać od nas m.in. informacje o promocjach i ofertach specjalnych na adresy elektroniczne, które nam udostępniłeś (e-mail, nr telefonu). Pamiętaj, ze w każdej chwili możesz zgłosić sprzeciw wobec dalszego przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Aby odwołać swoja zgodę wystarczy, ze skontaktujesz się z nami.
  3. Ponadto przysługuje Ci prawo do wglądu w treść dotyczących Cie danych, w każdej chwili możesz również zażądać ich poprawienia.
  4. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z przepisami prawa oraz stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  5. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz również w naszych regulaminach.

§2 USŁUGI ZEWNĘTRZNE

  1. W celu zapewnienia jak najlepszego funkcjonowania serwisu został on zintegrowany z usługą analizującą Twój ruch w serwisie. Usługę te wykorzystujemy do celów statystycznych, co pomaga nam lepiej dostosować Serwis do Twoich potrzeb. Z polityką prywatności Google Analytics – usługi, z której korzystamy – możesz zapoznać się pod tym adresem http://www.google.com/intl/pl/policies/privacy

§3 KONTAKT Z SERWISEM

  1. Jeśli chciałbyś skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących Twoich danych osobowych, lub po prostu chcesz zapytać o coś związanego z nasza Polityka Prywatności napisz na adres e-mail: admin@usacorp.pl