Wirtualny adres w USA. Adres korespondencyjny w USA

Otrzymujemy wiele zapytań na temat możliwości zakupienia usługi wirtualnego adresu bądź też możliwości korzystania z adresu rejestracyjnego spółek na potrzeby korespondencji. Postanowiliśmy więc w kilku słowach rozwiać wszelkie wątpliwości zainteresowanych osób. Zacznijmy od używania adresu rejestracyjnego spółek na potrzeby korespondencyjne.

Adres rejestracyjny a korespondencyjny

Wszyscy nasi klienci po zarejestrowaniu firmy w USA otrzymują na potrzeby rejestracji adres w USA. Jest to adres mieszczący się w tym stanie, w którym zarejestrowana jest spółka. Przepisy lokalne mówią o tym, że firma zarejestrowana w danym stanie musi mieć w tym stanie adres rejestracyjny.

Na potrzeby rejestracji udostępniamy ten adres. Jest to bądź nasz adres w stanach, w których mamy swoje biura bądź też adres naszych partnerów w stanach w których jeszcze nie mamy siedziby. Taki adres powinien być wykorzystywany tylko i wyłącznie na potrzeby rejestracji i kontaktu z urzędami.

Oczywiście, jeśli raz za czas nadejdzie jakaś przesyłka kierowana na adres rejestracyjny spółki to nic wielkiego się nie dzieje. Zdajemy sobie sprawę, że często różne firmy wysyłają materiały promocyjne i często takie promocyjne czy też marketingowe materiały nadejdą na adres rejestracyjny. Jeśli jednak firma chce prowadzić korespondencję z wykorzystaniem adresu rejestracyjnego, powinna wykupić usługę adresu korespondencyjnego.

Wirtualny adres korespondencyjny w USA

Gdy potrzebujesz adresu korespondencyjnego na potrzeby działalności w USA, możemy ci taki adres zaoferować w naszych biurach. Zamontujemy dla ciebie indywidualną skrytkę pocztową i będziemy obsługiwać całość twojej korespondencji.

Obsługa korespondencji z nami jest bardzo przyjazna. Gdy nadejdzie przesyłka kierowana na twoją firmę poinformujemy cię o tym poprzez e-mail z zapytaniem co mamy zrobić z przesyłką. Napiszemy wiadomość, że w danym dniu nadeszła przesyłka, której nadawcą jest dana osoba/firma. I jest tu kilka opcji:

  • Możesz poprosić o otwarcie przesyłki, zeskanowanie zawartości i podesłanie w wersji elektronicznej
  • Możesz poprosić o przekazanie przesyłki bez otwierania na wskazany adres w Polsce
  • Możesz poprosić o utylizację przesyłki, jeśli uważasz ją za nieistotną

Koszt takiej usługi jest różny w zależności od ilości przesyłek i formy współpracy:

  • Częścią stała jest montaż skrytki pocztowej. Kupujemy skrytki z marketów za kwotę $49 i ten koszt musisz ponieść
  • Koszty przekazywania listów uzależnione są od tego jak często i ile przesyłek mamy przekazywać oraz w jakiej formie. Czy to zbiorczo raz w tygodniu lub miesiącu czy to też pojedynczo każdą z osobna. Istotne też jest czy przesyłki chcesz otrzymywać kurierem czy pocztą. Wszystko wyliczamy w oparciu o cenniki przesyłek.

Podsumowanie

Jak więc widzisz, podchodzimy bardzo indywidualnie do zagadnień przesyłki korespondencji i świadczenia usług wirtualnego adresu korespondencyjnego w USA. Jeśli więc potrzebujesz taki adres, skontaktuj się z nami, ustalimy co możemy ci zaoferować i jakie są tego koszty.